Przejdź do treści
Strona główna » Podlaskie ośrodki w Dom Kultury Plus

Podlaskie ośrodki w Dom Kultury Plus

  • przez

Narodowe Centrum Kultury ogłosiło wyniki programu Dom Kultury Plus. Wśród 60 domów kultury, które wezmą udział w programie znalazły się 3 placówki z Podlasia. Wśród wybranych do realizacji wersji Dom Kultury Plus Inicjatywy lokalne znalazły podlaskie się Hajnowski Dom Kultury z projektem„ oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach z projektem „Poznajmy się”.

W wersji Dom Kultury Plus – Partnerstwa Lokalne znalazła się placówka z Gródka. Centrum Kultury w Gródku zrealizuje projekt pt. „Partnerstwa Lokalne w Gminie Gródek”.

O udział w programie ubiegały się również inne placówki z województwa podlaskiego. Były to między innymi „Gminny Ośrodek Kultury w Narewce”, „Powiatowy Dom Kultury w Sokółce”, niestety tym razem nie udało się im znaleźć dotowanej 50.

Dom Kultury Plus to program Narodowego Centrum Kultury, który ma na celu zaangażowanie ośrodków kultury w życie społeczności lokalnej. Jednostki uczestniczące w programie mają za zadanie odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych. Więcej o programie Dom Kultury Plus przeczytacie tutaj.

Listy ośrodków, które się dostały do tegorocznej edycji programy znajdziecie tutaj.

graf. Narodowe Centrum Kultury (nck.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *