Przejdź do treści
Strona główna » Flora – wystawa fotografii Magdaleny Właszek

Flora – wystawa fotografii Magdaleny Właszek

  • przez

W Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie odbędzie się wystawa fotografii Magdaleny Właszek pt. „FLORA”. Wernisaż wystawy: 31 maja o godzinie 19:00. Zapraszamy.

Cykl „FLORA” powstał podczas ogrodowych, leśnych czy łąkowych wędrówek i skłania widz

a do skupienia się na detalu. Na wystawie zaprezentowanych zostanie 20 wielobarwnych fotografii przedstawiających piękno natury, które na co dzień zwykle jest niedostrzegane gołym okiem.

Magdalena Właszek fotografią zajmuje się od ponad dekady, jej zdjęcia ukazują osobisty stosunek do przyrody, jak i skłonność do zagłębiania się w piękno otaczającego ją świata. Autorka poszukuje sposobów na wyrażenie siebie eksperymentując z właściwościami optycznymi różnych obiektywów a także z kolorami w procesie postprodukcji zdjęcia.

Prezentowała swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest laureatką wielu wyróżnień w konkursach fotograficznych a także nagrody artystycznej Burmistrza Wasilkowa 2022. Od 2020 roku członkini Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Polskich Fotografów Przyrody, a od 2016 roku współprowadzi grupę Krajobraźnia. Zdjęcia można podziwiać również na stronie Magdalena Właszek

Wystawę będzie można oglądać od 31 maja do 30 czerwca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie (Żurawia 13) w godzinach pracy ośrodka.

Flora – wydarzenie na Facebooku.

Więcej o Magdzie, która dołączyła do Podlaskiej Sieci Kultury możecie przeczytać w jej wizytówce.

Więcej o Krajobraźnii możecie przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *