Przejdź do treści
Strona główna » Zaciągamy sieć! Współtwórz Podlaską Sieć Kultury

Zaciągamy sieć! Współtwórz Podlaską Sieć Kultury

  • przez

Podlaska Sieć Kultury to portal przeznaczony dla osób pracujących w instytucjach kultury oraz zajmujących się upowszechnianiem kultury w Województwie Podlaskim. Naszym celem jest, aby w jednym miejscu znalazły się inspirujące zapowiedzi i opisy projektów kulturalnych oraz wizytówki osób działających w podlaskiej kulturze, które są gotowe dzielić się swoim talentem i wiedzą oraz nawiązywać współpracę przy realizacji projektów. Zapraszamy Was do współtworzenia tej przestrzeni.

Jeżeli w Waszych instytucjach lub ich otoczeniu są osoby, które działają w obszarze kultury i są chętne do współpracy przy różnych projektach, to Podlaska Sieć Kultury jest właśnie dla nich i dla Was.  Jeżeli jesteś osobą, która działa w kulturze jako animator, artysta i jesteś gotowy na współpracę  to Podlaska Sieć Kultury jest właśnie dla Ciebie.

Jak dołączyć do sieci?

Na maila redakcja@podlaskasieckultury.pl przyślij bio, które zawiera opis działań i talentów, dziedziny w jakich działasz. Do wiadomości dołącz  fotografię portretową, która będzie zamieszczona w wizytówce oraz określ sposób kontaktu (mali lub telefon). Jeżeli posiadasz media społecznościowe lub stronę to podaj ich adresy. Informacje te zostaną umieszczone na stronie podlaskasieckultury.pl w dziale animatorzy.

Baza wiedzy i inspiracji

Poza bazą osób portal Podlaska Sieć Kultury ma być miejscem inspiracji. W związku z tym, jeżeli realizowaliście jakiś projekt, którym według Was może być inspirujący i warto się nim podzielić z innymi przyślijcie jego opis i i zdjęcia.  Zamieszczony zostanie on w dziale projekty (aktualnie jest tam już ponad 30 działań z naszego województwa).

Serwis informacyjny dla kadr kultury

Podlaska Sieć Kultury, to również serwis informacyjny dla osób pracujących w kulturze. Znajdują się tu zapowiedzi szkoleń, konkursów granatowych, wydarzeń dotyczących sektora kultury oraz zapowiedzi i relacje z ciekawych wydarzeń realizowanych w województwie podlaskim, które mogą być interesujące i inspirujące dla osób zajmujących się kulturą. Jeżeli uważacie, że organizowane przez Was wydarzenie może być ciekawe dla innych osób tworzących podlaską kulturę przyślijcie zapowiedź lub relację na adres redakcji: redakcja@podlaskasieckultury.pl. Będziemy rozpowszechniać tę informacje.

Zapraszamy do współtworzenia tej inicjatywy, która ma na celu integrację i wzmocnienie środowiska podlaskich ludzi kultury. Razem możemy więcej!

Przemek Waczyński
założyciel PSK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *