Przejdź do treści
Strona główna » Współczesna tożsamość animacji kultury – weź udział w debacie

Współczesna tożsamość animacji kultury – weź udział w debacie

  • przez

Przed nadchodzącym NieKongresem Animatorów i Animatorek Kultury, który odbędzie się w czerwcu w Gdańsku, Fundacja RC, Forum Kraków wraz innymi organizatorami zapraszają osoby zajmujące się kulturą do udziału w debacie na temat współczesnej tożsamości animacji kultury w Polsce.

Aby przygotować grunt pod dyskusję na NieKongresie, odbędą się trzy spotkania online. By wziąć w nich udział należy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest tutaj.

Spotkania będą odbywały się w następujących terminach:

17 maja, godz. 16.00 – 18.00: Instytucje animacji kultury i polityki kulturalne wobec animacji kultury. Wprowadzenie do dyskusji poprowadzi Paweł Kamiński, dyrektor Ośrodka Postaw Twórczych Zamek.

23 maja, godz. 16.00 – 18.00: Kompetencje animatorów kultury i szkoły animacji. Wprowadzenie do dyskusji poprowadzi Beata Cyboran z Instytutu Sztuki i Designu UP w Krakowie. ?

31 maja, godz. 16.00 – 18.00: Animacja kultury w praktykach i działaniach lokalnych. Wprowadzenie do dyskusji poprowadzi Jacek Gralczyk, Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.

Więcej o NieKongresie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *