Przejdź do treści
Strona główna » TikTok od podstaw w instytucji kultury

TikTok od podstaw w instytucji kultury

  • przez

Narodowe Centrum Kultury zaprasza na szkolenie online z podstaw pracy na TiK Toku, które odbędzie się 12 września 2023 roku w godzinach 9:00-13:00.

TikTok to platforma, która od swojego powstania w 2016 roku wywarła ogromny wpływ na funkcjonowanie mediów cyfrowych. Nie tylko ze względu na olbrzymią popularność, przyciągającą obecnie miliony użytkowników z całego świata, ale przede wszystkim ze względu na zmianę dominującego sposobu tworzenia narracji i odbioru różnorodnych treści, szczególnie krótkich form wideo.

Podczas szkolenia uczestniczki i uczestnicy dokładnie przyjrzą się fenomenowi TikToka, dążąc do zrozumienia, jak instytucje kultury mogą skutecznie wykorzystać tę platformę w swojej codziennej działalności.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich, którzy pragną zrozumieć potencjał TikToka jako narzędzia wspierającego działania komunikacyjne, szczególnie wobec młodszej grupy odbiorców, ale nie tylko.

Udział w szkoleniu jest płatny. Opłata wynosi 250 zł + VAT. Osoby chętne powinny zgłosić się wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie organizatora (tutaj). Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby pracujące w instytucjach kultury.

Dokładny program oraz opis osoby prowadzącej szkolenie znajdziecie na stronie Narodowego Centrum Kultury (tutaj).

graf. Narodowe Centrum Kultury (nck.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *