Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenia i webinary Narodowego Centrum Kultury – harmonogram

Szkolenia i webinary Narodowego Centrum Kultury – harmonogram

  • przez

Narodowe Centrum Kultury od lat zajmuje się profesjonalizacją kar kultury. Organizuje dziesiątki szkoleń i wykładów.  Pod koniec stycznia podało one harmonogram szkoleń oraz webinarów, które odbędą się w 2024 roku.

Webinary będą dotyczyć między innymi takich tematów jak: Jak inkluzyjnie mówić o ofercie programowej instytucji? Trendach w czytelnictwie. O tym, jak rozwijać indywidualne kompetencje pracownika instytucji kultury poprzez mentoring i coaching? Jak skutecznie zaangażować pokolenie Z i ALPHA do aktywnego uczestnictwa w lokalnym życiu kulturalnym? Znajdzie się również temat poświęcony Funduszom na kulturę.

Na szkoleniach uczestnicy i uczestniczki będą mogli dowiedzieć się między innymi: Jak występować publicznie w działaniach online, skąd i jak pozyskiwać środki na kulturę, jak poznać swojego odbiorcę oraz jak wykorzystywać AI w promocji instytucji kultury. Nie zabrakanie cieszącego się dużym zainteresowaniem trzyczęściowego szkolenia o zarządzaniu w kulturze. Udział w szkoleniach jest płatny. Cena zależy od rodzaju szkolenia oraz jego formy.

Szczegóły o webinarach przeczytacie tutaj.
Szczegóły o szkoleniach przeczytacie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *