Przejdź do treści
Strona główna » Slam Poetycki Białystok powraca  – pojedynki poetyckie 17 maja i 14 czerwca zagoszczą w Lalkach

Slam Poetycki Białystok powraca  – pojedynki poetyckie 17 maja i 14 czerwca zagoszczą w Lalkach

  • przez

Wiele miast w Polsce ogarnęła slamowa gorączka. Białystok również ją przeżywał w 2022 roku. I chcemy to powtórzyć.  Zarówno poetki i poetów,  jak też publiczność. 17 maja i 14 czerwca o 18.00  zapraszamy na  SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK.

Czekamy na slamerki  i slamerów, osoby które staną na scenie, przed czarnym lub białym mikrofonem,  do pojedynku na wiersze i na żywo wyrecytują je przed publicznością. Wszystko jest dozwolone podczas występu – oprócz instrumentów muzycznych i rekwizytów. 

To publiczność w głosowaniu zdecyduje o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierze zwycięzcę, a przy tym, mamy nadzieję, będzie się świetnie bawić. Specjalne Jury może jedynie zdecydować o przyznaniu „dzikiej karty” oraz ewentualnie o dodatkowych nagrodach. Zwycięzca slamu otrzyma 400 zł,

Przyjdź i przekonaj się o tym osobiście! To szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem.  Bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.  Slam poprowadzi Eligiusz Buczyński, poeta, performer i slamer.

Organizatorami SLAMU POETYCKIEGO BIAŁYSTOK są Stowarzyszenie Szukamy Polski, BTL Lalki – kawiarnia  teatralna. Patronat medialny: mailto:poeciwsieci.pl

Zgłoszenia: szukamypolski@gmail.com lub godzinę przed slamem.  Wstęp wolny. Publiczność nie musi się zgłaszać. Organizatorzy zapraszają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *