Przejdź do treści
Strona główna » Shot artystyczny Joanny Krukowskiej

Shot artystyczny Joanny Krukowskiej

  • przez

W niedzielę 10 grudnia zapowiada się niesamowite wydarzenie artystyczne, które przygotowuje Joanna Krukowska – fotografka kreacyjna, reportażystka. W Czarnej Wsi Kościelnej o godz. 18:00 odbędzie się wydarzenie pn. „Listopad” – shot artystyczny.

Czym jest shot? Jak napisała autorka:

Zapraszam Was na moje autorskie wydarzenie, które nazwałam shotem artystycznym. Dlaczego tak? Bo będzie krótkie, ale – mam nadzieję – mocne i zostawi Was z lekkim zawrotem głowy.

Pokażę Wam podczas niego set premierowych zdjęć, a w tle usłyszycie nagranie z moim autorskim tekstem. A że i foty, i tekst są dość posępne, to i miejsce wydarzenia nie mogło być byle jakie: całość odbędzie się na polu w Czarnej Wsi Kościelnej, w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej. Tak, będzie ciemno, zimno i wietrznie!

Samo wydarzenie nie będzie zbyt długie, ale po nim jest planowane ognisko, podczas którego będzie przestrzeń na rozmowy o sztuce i kulturze partyzanckiej. Zapraszamy!

Miejsce wydarzenia: Czarna Wieś Kościelna, ul. Piękna 57. Wydarzenie jest w plenerze, dlatego przypominamy o odpowiednim ubiorze.

Joanna Krukowska to podlaska fotografka, absolwentka dziennikarstwa i kulturoznawstwa. Przez 12 lat robiła zdjęcia reportażowe z wielu wydarzeń kulturalnych. Jako jedna z niewielu osób w regionie zajmuje się fotografią kreacyjną. Swoje prace w tym nurcie zaprezentowała na pierwszej indywidualnej wystawie „Bezdech” w 2023 r. Więcej o Joannie Przeczytacie tutaj.

graf. Joanna Krukowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *