Przejdź do treści
Strona główna » Scena bez tajemnic – dźwięk. Szkolenie w PIK

Scena bez tajemnic – dźwięk. Szkolenie w PIK

  • przez

Podlaski Instytut Kultury zaprasza na dwudniowe szkolenie z techniki scenicznej i realizacji dźwięku! Szkolenie skierowane jest do pasjonatów muzyki lub osób pracujących przy nagłośnieniu, które chcą poznać tajniki pracy z dźwiękiem na scenie. W dniach 16-17 maja 2023 roku w Spodkach PIK przy ulicy św. Rocha 14 w Białymstoku odbędzie się dwudniowe szkolenie z techniki scenicznej i realizacji dźwięku, które poprowadzi Marcin „Marcel” Płoński.

Marcin „Marcel” Płoński to ceniony w branży audio specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji nagrań i koncertów oraz zajmujący się miksami i masteringiem nagrań. Podczas dwuch dni warsztatów podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając uczestnikom i uczestniczkom zdobyć praktyczne umiejętności, które przydadzą się w pracy z zespołami i artystami.

Koszt udziału jednej osoby wynosi 400 zł netto. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie lub przesłanie pocztą, faksem lub drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz opłacenie kosztów do dnia 15 maja 2023 r. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela: Artur Szydłowski, tel. 85 744 68 63; 506449879,
e-mail: a.szydlowski@pikpodlaskie.pl, imprezy@pikpodlaskie.pl. Więcej o szkoleniu, program. dokumenty oraz regulamin znajdziecie na stronie Podlaskiego Instytutu Kultury (tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *