Przejdź do treści
Strona główna » Ruszył nabór na Ogólnopolską Giełdę Projektów

Ruszył nabór na Ogólnopolską Giełdę Projektów

  • przez

Narodowe Centrum Kultury rozpoczęło nabór projektów do XIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w ramach Kongresu animacja + przyszłość, który odbędzie się w Warszawie w dniach 6-8 listopada. W tym roku organizatorzy zapraszają do zgłaszania projekty związane z animacją kultury i edukacją kulturalną w kontekście przyszłości, takich jak: wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, projektowanie działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, tworzenie działań animacyjnych z wykorzystaniem Internetu i narzędzi cyfrowych, łączenie kompetencji cyfrowych i manualnych, wzmacnianie kompetencji przyszłości oraz działania prośrodowiskowe.

Komisja wybierze maksymalnie 12 projektów, które zostaną zaprezentowane na scenie głównej oraz 10 projektów do sesji posterowej. Projekt by móc wziać udział w ocenie, musiał być zrealizowany między 1 stycznia 2020 a 31 sierpnia 2023 roku. Z oceny wykluczone zostaną projekty prezentowane podczas poprzednich edycji Giełdy.

Autorzy zwycięskich projektów mają obowiązek wziąć udział w szkoleniu z wystąpień publicznych, które odbędzie się w dniach 18-20 września 2023 roku w Radziejowicach.

Osoby zainteresowane złożeniem projektu mogą wziać udział w konsultacjach, które odbędą się 31 maja o 12:00 w formie onlime.  Nabór projektów trwa do 18 czerwca 2023 r. i odbywa się za pośrednictwem Systemu Obsługi Programów NCK.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie Narodowego Centrum Kultury w połowie lipca. Więcej informacji na stronie organizatora (tutaj).

graf. Narodowe Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *