Przejdź do treści
Strona główna » Rezydencja wytchnieniowa w Sopocie – trwa nabór chętnych

Rezydencja wytchnieniowa w Sopocie – trwa nabór chętnych

  • przez

Trwa nabór na rezydencję wytchnieniową, która odbędzie się w styczniu w Sopocie. Osoby zajmujące się kulturą, które czują że potrzebują zwolnić, odpocząć, zająć się sobą będą mogły to zrobić dzięki akcji Inkubatora Goyki 3 Art. W styczniu 2024 roku organizacja zaprosi do Sopotu osobę, której zapewnione zostanie zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży, 3 godziny konsultacji mentoringowych oraz dostęp do pełnej wersji testów Gallupa. Dodatkowo rezydent lub rezydentka będzie miała możliwość korzystania z przestrzeni wspólnych i wydarzeń organizowanych w Art Inkubatorze.

Osoby chętne do odpoczynku nad morzem powinny wypełnić formularz  po ówczesnym zapoznaniu się z Regulaminen.  Zgłoszenia można nadsyłać do 21czerwca do godziny 23.59.

Ocena aplikacji zostanie przeprowadzona przez jury składającego się z przedstawicieli #Goyki 3 oraz zaproszonych ekspertów. Zapeszenie przyjęli między innymi Bartek Frąckowiak, trener, coach, konsultant Strategic Dreamers i kurator, oraz Michał Rydzewski, który na co dzień odpowiada za programy dotacyjne i szkoleniowe w Narodowym Centrum Kultury, którego jest również wicedyrektorem. Pomysłodawczynią rezydencji oraz jednocześnie członkinią jury z ramienia #Goyki 3 jest Marta Szadowiak – strateżka komunikacji, agentka zmiany, kulturoholiczka, realizująca projekty na styku kultury, nauki, biznesu i nowych technologii, która również odpowiasa za koncepcję i koordynację tego zadania.

Organizacja rezydencji nie byłaby możliwa, gdyby nie solidarność i współpraca branży gastronomicznej i turystycznej w Sopocie.

Więcej o projekcie przeczytacie na stronie organizatora (tutaj).

Graf. Goyki 3 Art

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *