Przejdź do treści
Strona główna » Profesjonalizacja Kadr Kultury w Willi Waleria

Profesjonalizacja Kadr Kultury w Willi Waleria

  • przez

Profesjonalizacja kadr kultury, to działanie organizowane w ramach tworzenia miejsca kultury i edukacji Willa Waleria w Milanówku. Szkolenia są kierowane do pracowników instytucji kultury z całej Polski.

W tym roku, realizatorzy projektu zapraszają  pracowników instytucji kultury do udziału w szkoleniach zawodowych, wzmacniających wszechstronne kompetencje. Spotkania na szkoleniach mają dać odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące prowadzenia działalności kulturalnej w formie instytucji kultury. Osoby uczestniczące poznają akty prawne i orzecznictwo sądowe. Rozstrzygane będą formalne dylematy. Uczestniki i uczestniczki dyskutować będą o tym, jak strategicznie myśleć o działalności i rozwoju instytucji kultury. Spotkamy się z ekspertami w dziedzinie projektów kulturalnych, marketingu w kulturze.

Dlatego jeśli chcesz się rozwijać? Jesteś pracownikiem instytucji kultury? Chcesz wzmocnić swoje kompetencje, otrzymać certyfikat – zgłoś się do udziału w najbliższym szkoleniu i śledź ofertę Willi Waleria w Milanówku.

W ramach projektu odbędzie się 10 szkoleń dedykowanych kadrom kultury z całej Polski, w tym jedno 3 dniowe. Tematy i terminy szkoleń będą pojawiać się na stornie organizatora: ttps://willawaleria.mckmilanowek.pl. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Obowiązuje limit miejsc. Zapisy odbywają się pod numerem tel. 22 758 32 34.

Najbliższe szkolenie pt. „Instytucja kultury. Instrukcja obsługi” – live odbędzie się 14 kwietnia 2023 r. w Milanówku w Starym Kinie. Poprowadzi je Paweł Kamiński – menadżer i animator kultury,  autor książek  branżowych oraz serwisu MenedżerKultury.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *