Przejdź do treści
Strona główna » Proces grupowy, a proces twórczy” – szkolenie w PIK-u

Proces grupowy, a proces twórczy” – szkolenie w PIK-u

  • przez

Podlaski Instytut Kultury zaprasza na dwudniowy warsztat pt. „Proces grupowy, a proces twórczy”, który odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia 2023 roku w białostockich spodkach (ul. św. Rocha 14). Warsztat adresowany jest głównie do osób pracujących w instytucjach kultury woj. podlaskiego.  Uczestnicy i uczestniczki podczas zajęć zastanowią się nad tym, jak proces grupowy wpływa na możliwości realizowania twórczych celów oraz jak go do tego wykorzystać.

Warsztaty poprowadzi Monika Klonowska – psycholog, trenerka i konsultantka. 
Realizatorka autorskich programów szkoleniowych  m.in. z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, pracy w zespole, negocjacji, mediacji, radzenia sobie ze stresem oraz  asertywności.

W warsztacie może wziąć udział ograniczona liczba osób. Pierwszeństwo mają instruktorzy i animatorzy pracujący w instytucjach kultury. Osoby chcące się zapisać mogą to zrobić przez elektroniczny formularz (tutaj).

Warsztat jest realizowany w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura. Więcej o warsztacie i osobie prowadzącej przeczytacie na stronie organizatora (tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *