Przejdź do treści
Strona główna » Prawo autorskie i prawo do wizerunku – szkolenie online Narodowego Centrum Kultury

Prawo autorskie i prawo do wizerunku – szkolenie online Narodowego Centrum Kultury

  • przez

Narodowe Centrum Kultury zapraszamy na szkolenie online z podstaw prawa autorskiego i prawa do wizerunku, które odbędzie się 9 maja 2023 roku w godzinach 9:00-13:30. Szkolenie skierowane jest do pracowników sektora kultury, zwłaszcza domów, centrów i ośrodków kultury, którzy chcą poznać zagadnienia prawne związane z tym obszarem działania.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat podstawowych pojęć prawa autorskiego i prawa do wizerunku, aspektów prawnych w działalności instytucji kultury oraz ochrony wizerunku w tej dziedzinie. Trener przedstawi również przegląd orzecznictwa z zakresu prawa autorskiego i prawa do wizerunku w sektorze kultury oraz omówi nowe wyzwania związane z tym obszarem działalności instytucji kultury

Szkolenie będzie miało charakter praktycznego spotkania. Będzie się składało z części wykładowej i warsztatowej. Szkolenie oparte będzie o dyskusje, warsztaty oraz prezentacje interaktywne. Poruczone zostaną również aktualne trendy w ochronie prawa autorskiego oraz przedstawi najnowsze orzecznictwo.

Liczba miejsc ograniczona do 16 osób. W przypadku dużej liczby chętnych pierwszeństwo będą mieli pracownicy domów i centrów kultury. NCK będzie prosił instytucje o oddelegowanie jednego pracownika, a kolejność zgłoszeń (data wypełnienia ankiety elektronicznej) będzie dodatkowym kryterium naboru. Zachęcamy do zgłoszeń wszystkich zainteresowanych tematem. 250 zł netto + 23% VAT.

Więcej o szkoleniu na stronie Narodowego Centrum Kultury.

graf. Narodowe Centrum Kultury (nck.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *