Przejdź do treści
Strona główna » Perspektywy pracy w branży kulturalnej – przegląd możliwości” – weź udział w webinarze NCK

Perspektywy pracy w branży kulturalnej – przegląd możliwości” – weź udział w webinarze NCK

  • przez

Narodowe Centrum Kultury zaprasza Wszystkich praktykantów i praktykantki do udziału w webinarium pn. „Perspektywy pracy w branży kulturalnej – przegląd możliwości”. Celem webinarium jest ułatwienie  wyboru ścieżki zawodowej w sektorze kultury.

Webinarium to doskonała okazja dla osób wciąż poszukujących swojego miejsca i stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Dzięki udziałowi w tym spotkaniu uczestnicy i uczestniczki będą mieć szansę uporządkować najważniejsze wątki i lepiej zrozumieć specyfikę branży. Prowadząca podzieli się praktyczną wiedzą, opartą na wieloletnim doświadczeniu, oraz odpowie na pytania uczestników i uczestniczek.

Na spotkaniu poruszone zostaną następujące tematy:

  • Różne zawody i typy stanowisk w branży kulturalnej.
  • Specyfika pracy w zależności od charakterystyki instytucji.
  • Źródła ofert pracy w kulturze.
  • Skuteczne wejście na rynek pracy w branży kulturalnej.

Webinarium odbędzie się 14 czerwca 2023 roku w godzinach 12:00-13:30. Aby otrzymać link do spotkania, należy się zarejstrować w dowolnym momencie pod linkiem: rejestracja.

Webinarium jest dedykowane praktykantom i praktykantkom biorącym udział w bieżących oraz minionych edycjach programu „Praktykuj w kulturze”.

Podczas spotkania nie będzie konieczne korzystanie z kamerki i mikrofonu. Wystarczy aktywność na czacie, aby w pełni wziąć udział w dyskusji.

Graf. Narodowe Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *