Przejdź do treści
Strona główna » Podlaska Sieć Kultury na antenie Radia Dla Ciebie

Podlaska Sieć Kultury na antenie Radia Dla Ciebie

  • przez

W sobotę 8 lipca w choroszczańskim parku obok Muzeum Wnętrz Pałacowych została nagrana rozmowa z Przemkiem Waczyńskim, która następnie została wyemitowana w audycji „Teatrowisko” na antenie Radia Dla Ciebie. Rozmowę przeprowadziła Dorota Kołodziejczyk, Emisja miała miejsce 16 lipca 2023 roku.

W audycji rozmowa toczy się głównie jako opowieść o Podlaskiej Sieci Kultury, co za tym idzie o działaniach kulturalnych i ludziach je tworzących na Podlasiu. W programie można posłuchać o działaniach teatrów Łątek i Latarnia.  O Programach Teatr Polska i Lato w teatrze oraz o współpracy instytucji między innymi dzięki programowi Dom Kultury +. O wspólnych projektach, jakie realizują Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, Gminne Centrum Kultury w Gródku, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu oraz o tym, czy Podlaski Instytut Kultury wspiera działania lokalnych ośrodków kultury.

W audycji można też posłuchać Rafała Gąsowskiego z teatru Wierszalin, który opowiada o działaniach głównie związanych z Festiwalem Między Wierszami oraz premierą sztuki „Wyzwolenie”.

Audycję Teatrowisko można odsłuchać tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *