Przejdź do treści
Strona główna » „Partycypacyjny Dom Kultury” warsztaty w Goniądzu.

„Partycypacyjny Dom Kultury” warsztaty w Goniądzu.

  • przez

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie „Partycypacyjny dom kultury”. Jest to 9. warsztat w województwie podlaskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztat odbędzie się 12 grudnia 2023 roku.

Podczas warsztatu uczestnicy zastanowią się nad korzyściami i zagrożeniami płynącymi z udziału społeczności lokalnej w współtworzeniu ośrodka kultury. Wspólnie zostaną wypracowane narzędzia i pomysły przydatne podczas wdrażania modelu instytucji otwartej na mieszkańców. Na warsztacie zostanie również poruszony temat współpracy wewnętrznej zespołów, która jest bardzo ważnym elementem w budowaniu relacji z odbiorcami . Będą one też dobrą okazją do lepszego poznania się animatorów i animatorek kultury z województwa podlaskiego oraz nawiązania współpracy.

Czas trwania 9:00 – 13:30 (bez obiadu, ale z kawą i herbatą)

Dla kogo? Dla pracowników i pracowniczek podlaskich ośrodków kultury, również bibliotek

Zapisy przez formularz online dostępny tutaj.

Prowadzenie Przemek Waczyński

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu (ul. Stary Rynek 23)

Kiedy? 12 grudnia 2023 (wtorek).

Przemek Waczyński – animator, menadżer kultury, bloger.  Animator programu Dom Kultury Plus, popularyzator modelu partycypacyjnej instytucji kultury. Współpracuje przy wielu projektach kulturalnych z ośrodkami kultury, bibliotekami i teatrami niezależnymi. Założyciel portalu Podlaska Sieć Kultury, którą tworzy w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Warsztat odbywa się dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu.

Projekt Podlaska Sieć Kultury zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *