Przejdź do treści
Strona główna » „Moje fascynacje, moje inspiracje” Lidii Kornelius

„Moje fascynacje, moje inspiracje” Lidii Kornelius

  • przez

Mała Galeria APK serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Lidii Kornelius. Uroczysty wernisaż zbioru prac pt. „Moje fascynacje, moje inspiracje” odbędzie się w sobotę 6 lipca 2024 roku o godz. 17:00 w Małej Galerii APK (Rynek Zygmunta Augusta 9).

Od urodzenia związana jestem z Augustowem. – pisze o sobie Artystka – Przez większość życia towarzyszyło mi zamiłowanie do malarstwa, dizajnu i ogólnie do rzeczy pięknych, dekoracyjnych. Jakiś czas kształciłam się w Liceum Plastycznym w Supraślu. Szybko stałam się mamą i poświęciłam się rodzinie. Od kiedy nagle owdowiałam, malarstwo stało się moją pasją. Ukończyłam kurs pisania ikon, dużo rysuję ołówkiem. Akwarela również nie jest mi obca, jednakże malarstwo olejne wciągnęło mnie najbardziej. Poszukuję kolorów i ciągle jestem „głodna” efektów związanych z tą techniką. Mam za sobą kilka zbiorowych wystaw w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie oraz indywidualne: „Wachlarz twórczości”, otwierającą tam nową galerię, Miejski Dom Kultury Mała Galeria, Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach.

Moje prace znajdują odbiorców w Polsce jak i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy, zarówno do oglądania prac w godzinach pracy Małej Galerii, jak i na wernisaż – wystawa czynna do końca lipca 2024.

mat. pras. org Augustowskie Placówki Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *