Przejdź do treści
Strona główna » Kultura wrażliwa na zmiany – Niekongres już w czerwcu

Kultura wrażliwa na zmiany – Niekongres już w czerwcu

  • przez

Organizatorzy zapraszają na Niekongres Animatorów i Animatorek Kultury 2023, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 14-16 czerwca. To wydarzenie organizowane przez Forum Kraków, Instytut Kultury Miejskiej i Miasto Gdańsk we współpracy z Partnerami: Gdański Archipelag Kultury oraz Fundacja RC.

Tegorocznym motywem przewodnim Niekongresu jest kultura wrażliwa na zmiany zachodzące w społecznościach, z którymi pracujemy, w tym na nowe metody pracy oraz narzędzia cyfrowe, z których korzystamy.

W wydarzeniu weźmie udział kilkaset animatorów i animatorek z całej Polski, reprezentujących różne dziedziny i środowiska pracy. Niekongres skierowany jest zarówno do praktyków i praktyczek, jak i teoretyków i teoretyczek animacji kultury, którzy działają w instytucjach, organizacjach pozarządowych oraz na uczelniach.

Wkrótce organizatorzy otworzą rejestrację na wydarzenie. Udział w Niekongresie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarejestrowanie się jest obowiązkowe dla wszystkich uczestników i uczestniczek.

Do zobaczenia w Gdańsku

graf. Niekongres kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *