Przejdź do treści
Strona główna » 5. Nadrzeczny Salon Ambientu w Wasilkowie

5. Nadrzeczny Salon Ambientu w Wasilkowie

  • przez

Electrum Up To Date Festival i Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie już po raz piąty zapraszają Was do celebracji połączenia pomiędzy muzyką a naturą. Wspólnie spotkajmy się na wasilkowskim Cyplu w otoczeniu wody, drzew i dźwięków na żywo, by zrelaksować się w niedzielne popołudnie z bliskimi.

Ostatnie edycje Nadrzecznych Salonów Ambientu pokazały, że każdy z nas potrzebuje chwili na wyciszenie czy kontemplację. Właśnie to oferuje główny punkt programu, czyli muzyka. W tym roku zagrają dla Was:

/ dtekk
https://soundcloud.com/dtekk
/ Daniel Szlajnda
https://soundcloud.com/danielszlajnda
https://soundcloud.com/danieldrumz

Jeśli muzyki ambientowa jest dla Ciebie czymś nowym, to już przychodzimy z wytłumaczeniem! – – Jest to gatunek, który czerpie swoje źródło z natury. Muzyka ambientowa przynosi swoim słuchaczom chwile wyciszenia, pozwala na wejście w głęboki stan relaksu i sprzyja spędzaniu czasu z najbliższymi. Posiedź na kocu, posłuchaj, daj sobie chwilę na odpoczynek. Salony Ambientu to autorska, konsekwentnie realizowana wizja przez festiwal Up To Date. To dziesiątki wydarzeń w całej Polsce, setki artystów, poduszki, kadzidła i koce, które wprowadzają bezpieczną, domową atmosferę. Wszystko po to, by promować muzykę ambient, IDM, modern classical, a nawet noise.

To jednak nie wszystko! Piąty Nadrzeczny Salon Ambientu, to również szereg atrakcji i animacji na terenie rekreacyjnym Cypel w Wasilkowie:

– nie zabraknie baniek, malowania, kreatywnych aktywności czy przesadzania roślin – jesteśmy więc przekonani, że najmłodsi będą bawić się świetnie,
– czekają na Was stoiska z czymś do picia i przekąskami oraz po prostu fantastyczny, spokojny czas na łonie natury na brzegu rzeki Supraśl.

Dojazd? To proste:

Do Wasilkowa z Białegostoku dojeżdża linia 100 – nie ma więc wymówek! Do tego: rower, kajak (wszystko jest możliwe). Zapraszamy z bliskimi, dziećmi czy samemu, wszystko jest ok, ponieważ w Wasilkowie Kultura Otacza Zaskakuje Angażuje…

Pamiętajcie: łączność z muzyką i naturą, a przy tym doza zabawy są dla każdego, zapraszamy!

Niedziela, 14.07.2024
Teren rekreacyjny Cypel w Wasilkowie
Start: 16:00
Wstęp: Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo

Dołącz do wydarzenia na Facebook – 5. Nadrzeczny Salon Ambientu

mat. org. MOAK Wasilków/Electrum Up To Date Festival

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *