Przejdź do treści
Strona główna » Konferencja o projektowaniu graficznym dla sektora kultury – Łask

Konferencja o projektowaniu graficznym dla sektora kultury – Łask

  • przez

W sobotę 16 września 2023 roku w Łasku odbędzie się konferencja „Kreatywność na miarę kultury” poświęcona projektowaniu graficznemu w działaniach kulturalnych. Na konferencję zaproszono cenionych specjalistów. Są wśród nich Grzegorz Jędrek (wniedoczasie.pl), Beata Śliwińska (Barrakuz), Symbol Studio (Mateusz i Dawid Pałka), Weronikach Harzyńska, Bartosz Włodarczyk oraz Ania Wieluń. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 11:00 i potrwa do 20:00.

Podczas konferencji odbędą się również warsztaty prowadzone przez prelegentów i prelegentki. Uczestnicy i uczestniczki konferencji mogą skorzystać z z następujących zajęć:

1.  Komunikacja za pomocą strony www – jak opracować mapę strony z dobrze ułożoną hierarchią informacji – prowadzenie Symbol Studio, Mateusz i Dawid Pałka.

2. Warsztaty artystyczne – kolaż w technice mieszanej – prowadzenie Beata Śliwińska „Barrakuz”

3. Plakat typograficzny (digital i techniki manualne – prowadzenie Ania Wieluńska.

4. Canva od podstaw (wymagany własny laptop / tablet) – prowadzenie Weronika Harzyńska.

Aby wziąć udział w bezpłatnej konferencji, należy zapisać się przez formularz dostępny tutaj.

Zaproszenie organizatorów:

„Kreatywność na miarę kultury” to nowa inicjatywa Łaskiego Domu Kultury, która ma pobudzić społeczność do śmielszego zbliżenia się do świata kultury, w tym przede wszystkim świata projektowania graficznego. Nasza konferencja będzie miejscem integracji, wymiany myśli, doświadczeń i edukacji.

Konferencję kierujemy do ośrodków kultury, organizacji, stowarzyszeń i wszystkich ludzi zaangażowanych w pracę na rzecz szeroko rozumianego sektora kultury. Uważamy, że promocja każdego wydarzenia, nawet najmniejszego, powinna być kreowana w oparciu o jakość i świadomość. Warto przykładać coraz więcej energii, pracy i uwagi do tworzenia innowacyjnego komunikatu wizualnego. Kreatywność na miarę kultury to nie tylko wiedza, to także mnóstwo inspiracji i wspaniałych ludzi.

Więcej o konferencji, prelegentach, prelegentkach i osobach prowadzących warsztaty przeczytasz na stronie wydarzenia (tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *