Przejdź do treści
Strona główna » Kolejne warsztaty w ramach BMK – Kompas kreatywności w PIK-u

Kolejne warsztaty w ramach BMK – Kompas kreatywności w PIK-u

  • przez

Podlaski Instytut Kultury zaprasza na warsztat „Kompas Kreatywności” w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura. Warsztat jest skierowany do animatorów, edukatorów, psychologów oraz terapeutów pracujących z dziećmi w wieku szkolnym.

Warsztat pozwoli uczestnikom poznać metodykę pracy z programem oraz przykładowe ćwiczenia i scenariusze, które połączą kreatywność z kompetencjami wielokulturowymi. Program „Kompas Kreatywności” rozwija dziecięcą kreatywność i kompetencje wielokulturowe, co pomaga w budowaniu otwartości na nowe idee i na innych ludzi.

Warsztat odbędzie się 25 maja 2023 roku w dwóch grupach. Grupa I będzie pracować od 9:00 do 12:30, grupa II od 13:30 do 17:00. Udział w warsztacie jest bezpłatny, można się na niego zapisać przez formularz online.

Warsztaty poprowadzą dr Dorota Maria Jankowska oraz dr Aleksandra Gajda – pedagożki, pracujące w Zakładzie Psychopedagogiki Kreatywności w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Szczegółowy opis warsztatów, osób prowadzących oraz linki do formularzy zgłoszeniowych znajdują się na stronie organizatora (tutaj).

Więcej o programie Kompas Kreatywności w filmie poniżej.

graf. Kompas Kreatywności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *