Przejdź do treści
Strona główna » IV Forum Pracuj w Kulturze – Wrocław

IV Forum Pracuj w Kulturze – Wrocław

  • przez

We Wrocławiu 25 maja 2023 roku odbędzie się IV Forum Pracuj w Kulturze. Jest ono organizowane przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Ośrodkiem „Pamięć i Przyszłość” prowadzącym Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Wydarzenie jest adresowane do dyrektorów, menedżerów instytucji kultury oraz pracowników działów kadr i HR.

Podczas konferencji omówione zostaną tematy dotyczące wdrażania rozwiązań HR w instytucjach kultury, scenariuszy przyszłości, zakresu obowiązków i odpowiedzialności pracownika, przywództwa oraz zarządzania zmianą. W szczególności zostaną poruszone zagadnienia związane z równowagą między skutecznością a dobrym samopoczuciem pracowników kultury.

IV Forum Pracuj w Kulturze to kontynuacja trzech poprzednich edycji konferencji, które odbyły się w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka w Lublinie oraz w NOSPR w Katowicach.

W tym roku uczestnicy skupią się na świadomym wdrażaniu rozwiązań HR w instytucji kultury, a także na najnowocześniejszych wyzwaniach technologicznych, takich jak sztuczna inteligencja czy metawersum. Podczas konferencji nie zabraknie też wydarzenia artystycznego, na którym uczestnicy będą mieli okazję posłuchać recitalu fortepianowego Bartka Wąsika – pianisty i kompozytora, laureata wielu krajowych i międzynarodowych konkursów oraz m.in. nagrody fonograficznej Fryderyk i Paszportu „Polityki” 2014.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Aktualne informacje na temat wydarzenia będą publikowane na portalach społecznościowych NCK i CHZ. Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje dotyczące rejestracji na Forum będą dostępne na stronie internetowej https://www.nck.pl/ oraz na dedykowanej zakładce na portalu Pracuj w Kulturze, między końcem marca a początkiem kwietnia.

Więcej informacji o Forum: nck.pl/szkolenia-i-rozwoj/projekty/forum-pracuj-w-kulturze

graf. nck.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *