Przejdź do treści
Strona główna » Flora – wystawa Magdaleny Właszek już otwarta

Flora – wystawa Magdaleny Właszek już otwarta

  • przez

Dnia 31 maja 2023 roku w Wasilkowie otworzono wystawę Magdaleny Właszek pt. „FLORA”. Na wystawie znajduje się 20 fotografii przedstawiających piękno natury, tej której zazwyczaj na co dzień nie dostrzegamy. Na pracach Magdy Właszek znajdują się owady i ślimaki w otoczeniu łąk, lasów i ogrodów. Kompozycja oraz kolorystyka prac sprawia, że odbiera je się jako pewnego rodzaju sceny ze światów fantastycznych. Prace przykuwają uwagę i dostarczają wielu doznań estetycznych.

Na wernisaż przybyło wielu gości, których kameralna przestrzeń wystawiennicza Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie nie mogła wszystkich pomieścić w jednym momencie. Panowała bardzo miła atmosfera wypełniona rozmowami oraz odgłosami ślimaka jedzącego trawę (sic!).

Wystawę można oglądać do 30 czerwca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie (Żurawia 13) w godzinach pracy ośrodka. Na zakończenie wystawy jest planowany wernisaż, podczas którego odbędzie się rozmowa z autorką. Więcej o Magdzie Waszek przeczytacie tutaj.

Relacja z wernisażu przygotowana przez Magdalenę Pietruczak z Podolskiego Radia Białystok (tutaj).

Fotografie z wernisażu wykonane przez Marcina Pawlukiewicza (tutaj).

Fot. Marcin Pawlukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *