Przejdź do treści
Strona główna » Efektywne wystąpienia publiczne – szkolenie dla wszystkich

Efektywne wystąpienia publiczne – szkolenie dla wszystkich

  • przez

Narodowe Centrum Kultury zaprasza na szkolenie z wystąpień publicznych. Podczas nie uczestnicy skupią się na różnych rodzajach wystąpień, takich jak konferencje prasowe, wywiady czy przedstawianie efektów działań, oraz ich skutecznej strukturze. Przedstawione zostaną również techniki tworzenia dobrych prezentacji i narzędzia do angażowania publiczności. Tematem szkolenia będą także wystąpienia online i prezentowanie się przed kamerą. Zastosowana zostanie forma warsztatowa.

Szkolenie w formie stacjonarnej odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2023 roku w w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Organizator zapewnia transport z Warszawy do miejsca szkolenia  i z powrotem Szkolenie jest przeznaczone dla osób pracujących w różnego typu instytucjach kultury, samorządach lokalnych, organizacjach społecznych.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny, który będzie dostępny od 22 maja do 5 czerwca 2023 roku na stronie organizatora. Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 700 zł netto + 23% VAT. Cena obejmuje udział w szkoleniu, wyżywienie, nocleg w pokojach dwuosobowych, transport na trasie Warszawa – ośrodek szkoleniowy – Warszawa, materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Więcej o szkoleniu oraz formularz do zapisu znajdziecie tutaj.

graf. Narodowe Centrum Kultury, nck.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *