Przejdź do treści
Strona główna » Dobre dźwięki we współpracy – bezpłatny webinar

Dobre dźwięki we współpracy – bezpłatny webinar

  • przez

Portal Kultura na czasie oraz Anna Maria Fastyn – menadżerka muzyczna zapraszają na bezpłatny webinar skierowany do artystów i artystek oraz pracowników i pracowniczek instytucji kultury. Podczas niego uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się jakie podjąć kroki, by atmosfera między stronami przebiegała w dobrej atmosferze, w wyniku czego powstanie niezapomniane wydarzenie, które zostanie długo w pamięci osób w nim uczestniczących.

Webinar odbędzie się w środę 6 września 2023 roku o godzinie 18:00. Spotkanie będzie miało miejsce na platformie ZOOM. Osoby chcące wziąć w nim udział powinny się zapisać poprzez elektroniczny formularz (dostępny tutaj).

Wydarzenie na Facebooku (tutaj).

Spotkanie poprowadzą:
Anna Rudnicka – animatorka, menedżerka kultury, wieloletnia dyrektorka instytucji kultury, wykładowczyni akademicka, trenerka kompetencji miękkich; prowadzi blog dla kadry instytucji kultury kulturanaczasie.pl

Anna Maria Fastyn – specjalistka w bookowaniu płatnych koncertów, managerka, autorka e-booka „Żyj z Pasji do Muzyki”, który cieszy się zainteresowaniem. Od 4 lat czynnie spędzająca czas nad budowaniem tras koncertowych w Polsce. Zna specyfikę działań instytucji budżetowych jak własną kieszeń. Dograła ponad 250 koncertów w Polsce, stawia na jakość i relacje. Prowadzi konsultacje osobiste i artmentoringi dla muzyków, którzy potrzebują wsparcia.

graf. Kultura na Czasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *