Przejdź do treści
Strona główna » Animacyjna Trzydniówka (warsztaty)

Animacyjna Trzydniówka (warsztaty)

 • przez

Milanowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na „Animacyjną Trzydniówkę w Milanówku”, która odbędzie się w dniach 2–4 października 2023 roku. To wyjątkowe wydarzenie poświęcone animacji kultury, edukacji oraz budowaniu społeczności. Uczestnicy i uczestniczki pod okiem doświadczonych animatorów kultury: Marka Starka i Pawła Kamieńskiego będą poznawać animacyjne metody diagnozy, teorię wartości kultury i kapitał społeczny. Wszystko to do wykorzystania w codziennych działaniach animacyjnych

O czym warto wiedzieć:

 • Data i miejsce: Wydarzenie odbędzie się w Milanowskim Centrum Kultury, w filii Stare Kino, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33, 05-822 Milanówek. 
 • Rejestracja: Rejestracja uczestników jest otwarta od 12 września 2023 roku do 22 września 2023 roku. Aby się zarejestrować, wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej Milanowskiego Centrum Kultury (www.mckmilanowek.pl) oraz Willi Waleria (willawaleria.mckmilanowek.pl) lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. 
 • Kto może uczestniczyć: „Animacyjna Trzydniówka w Milanówku” jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają warunki określone w regulaminie, dostępnym na naszej stronie internetowej.
 • Program: Podczas Trzydniówki będziemy eksplorować fascynujące aspekty animacji kultury, teorię wartości kultury, kapitał społeczny, koszty transakcyjne, techniki animacyjne i wiele innych ciekawych tematów. Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy z kulturą i społecznościami lokalnymi.
 • Prowadzący: Wydarzenie poprowadzą doświadczeni eksperci w dziedzinie animacji kultury, Paweł Kamiński i Marek Sztark, którzy zaprezentują autorskie metody animacyjne oraz omówią je na podstawie studiów przypadku.
 • Opłaty: Udział w Trzydniówce jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają ciepłe posiłki i napoje w trakcie wydarzenia.
 • Rejestracja ograniczona: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do doboru uczestników według określonych kryteriów, takich jak kolejność zgłoszenia i liczba reprezentantów instytucji.
 • Zmiany programu: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu w razie potrzeby.
 • Termin rejestracji: Rejestracja trwa do 22 września 2023 roku do godziny 16:00, a potwierdzenie udziału zostanie wysłane do zakwalifikowanych uczestników najpóźniej do dnia 26 września 2023 roku.
 • Dodatkowe informacje: Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (+48) 22 758 32 34 lub adresem e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie na stronie organizatora (tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *