Przejdź do treści

Amanda Kruk-Gawędzka

Instruktorka tańca. Od dziecka związana z tańcem towarzyskim. Swoje pierwsze treningi zaczęła w wieku 8 lat. Szkoliła się pod okiem polskich i zagranicznych trenerów. Występowała na wielu turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.  Założycielka Studia Tańca Good Step – mobilnej szkoły tańca, która dojeżdża do przedszkoli i szkół na terenie województwa podlaskiego.  Przede wszystkim prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przygotowuje również pary do pierwszego tańca, a także prowadzi zajęcia dla Seniorów.

Jak sama mówi: „Moim głównym celem jest przygotowanie dzieci do występów na turniejach tańca. Oprócz rozwijania dzieci pod względem fizycznym skupiamy się również na rozwoju pewnych cech osobowości, które charakteryzują ludzi sukcesu tj. m.in.: pewność siebie, koncentracja, pokonywanie przeszkód, entuzjazm, współpraca czy wyobraźnia. W pracy staram się być „tu i teraz”  zostawiając wszystkie domowe i inne sprawy za sobą, tak żebym mogła skupić się na pracy i dać z siebie 100%. Dzieci potrzebują uwagi, czują się wtedy ważne, dowartościowane i ….po prostu szczęśliwe, co okazują poprzez przytulanie, drobne prezenty typu laurki, a także miłe słowa.”

Taniec był z nią od dziecka i cieszy się, że teraz może przekazywać swoją wiedzę i spełniać się jako instruktor. A każde zajęcia i nowi kursanci to dla niej dodatkowe doświadczenie, które umożliwia jej ciągły rozwój.

Kontakt:

stgoodstep@gmail.com