Przejdź do treści

Twórcza dusza, miłośniczka pozytywnych wibracji, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Malarstwo i Historia Sztuki.

Przeprowadzam warsztaty z tworzenia Kreatywnych Dzienników, które stanowią narzędzie do pogłębionej pracy nad sobą i autoterapii.

Na warsztatach staram się przekazać m.in. swoją miłość do samego procesu twórczego, naukę przebywania w chwili obecnej, porzucenie presji i perfekcjonizmu, ale chyba przede wszystkim głębsze zanurzenie w wewnętrzny świat uczuć i emocji, bo dzięki pracy w dziennikach możemy dotrzeć do swojej podświadomości i zrozumieć  (czasem wręcz poznać) siebie bardziej.

Obecne czasy, era mediów społecznościowych i życie w ciągłym biegu, skutecznie odciągają nas od nas samych. Brakuje nam czasu, by pobyć sam na sam ze sobą i własnymi myślami, analizować i interpretować swoje uczucia. Często nie znamy siebie do końca i żyjemy według zasad i norm, które nie są do końca nasze. Wykonujemy zawody czy pełnimy funkcje społeczne, które nas nie satysfakcjonują, często może męczą? Wypalają?

Na warsztatach, które przeprowadzam zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży, jest miejsce na tego typu rozważania. Udział w warsztatach umożliwia – w bezpiecznej przestrzeni, pozbawionej presji i ocen – zatonąć w swojej głębi, wyładować się w akcie twórczym, pracować z podświadomością. Przynoszą również relaks i ukojenie.

Sprawia mi ogromną radość obserwowanie jak uczestnicy warsztatów pozwalają porwać się procesowi i płyną w nim. Trwanie w tej twórczej energii jest niezwykłą przyjemnością.

tel. 535889949

m.e.karczewska@interia.pl

IG: https://www.instagram.com/m_art_istica

FB:  https://www.facebook.com/marta.karczewska.338/